Elektryczne systemy ogrzewania

Napisz do nas: 

elmix@elmix.wroclaw.pl  71-3371590  +48 535308883

Witamy!
Nasza firma została założona w 1992r.

Celem było stworzenie firmy stabilnej do której klienci mogą się zwrócić ze swoimi problemami nawet po wielu latach od zakupu czy też montażu instalacji.

Posiadaną wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w zastosowaniach przemysłowych i budowlanych. W szczególności zajmując się produktami takimi jak: piece akumulacyjne dynamiczne oraz piece akumulacyjne statyczne, grzejniki elektryczne, piece elektryczne c.o., termoregulatory, grzałki elektryczne, oraz ogrzewanie podłogowe ze szczególnym uwzględnieniem przewodów samoregulujących i ich zastosowań w instalacjach przeciwoblodzeniowych. Większość osób pracuje w firmie już ponad 25 lat. Fachowość i rzetelność gwarantuje ich przygotowanie zawodowe oraz osobiste zaangażowanie. Nasze pierwsze ogrzewania podłogowe i piece akumulacyjne pracują już dwadzieścia lat. Jesteśmy przygotowani do realizacji sprzedaży na tereni
e państw UE.

Prowadzimy działalność na terenie województwa dolnośląskiego z zakresu montażu oraz serwisu pieców akumulacyjnych oraz pozostałego sprzętu grzejnego i pomiarowego. Natomiast produkcją grzałek elektrycznych oraz sprzedażą sprzętu z asortymentu naszej firmy obejmujemy całą Polskę.